BONI PUERI V KOSTELE SV. BARTOLOMĚJE

 21/12/2018 17:00

 Kostel sv. Bartoloměje, Studénka

06/11/2018 10:02

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Opravdová perlička na závěr letošního roku. Pokud se Vám dosud vyhýbala vánoční atmosféra a nedotklo se Vás kouzlo Vánoc, tak teď Vás jistě uhrane. 21.12. se od 17 hodin představí v kostele sv. Bartoloměje chlapecký sbor BONI PUERI. Jsme velice rádi, že se nám podařilo domluvit koncert tohoto českého chlapeckého sboru, který patří k jedničkám na světové scéně.

Chlapecký sbor Boni Pueri byl založen v roce 1982. Patří k nejvýznamnějším evropským hudebním tělesům. Svým názvem se hlásí ke sboru, který působil od 12. století při Chrámu sv. Víta v Praze. Dvousetčlenný sbor, kde zpívají chlapci od 4 do 19 let, dosud absolvoval více než 3 500 samostatných koncertů po Japonsku, Kanadě, USA, Jižní Koreji, Hong Kongu, Číně a celé Evropě.

Boni Pueri vystupují také při významných státních příležitostech a na světových sympoziích. Boni pueri účinkovali po boku význačných českých a světových umělců. A my jsme velice rádi, že vystoupí i ve Studénce. Koncert se uskuteční v kostele sv. Bartoloměje.

Cena vstupenek: 210 Kč a předprodej probíhá od 15.10.2018 na obvyklých předprodejních místech. Upozorňujeme, že počet míst v kostele sv Bartoloměje je omezen, proto s koupi lístků neváhejte. Těšíme se na Vás!

REZERVACE VSTUPENEK

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

 TV ODRA NADCHÁZEJÍCÍ AKCE