DEN MĚSTA

 16/06/2018 14:00

 Areál bývalého koupaliště

03/05/2018 10:52

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

HELLO, HI, GUTEN TAG, BONNE JOURNÉE, DOBRÝ DEŇ, NO PROSTĚ „DOBRÝ DEN, MĚSTO…“


Anglicky, německy, francouzsky, slovensky, ale především česky budete moci přivítat tradiční oslavy dne města, které se v letošním roce uskuteční v sobotu 16. června od 14:00 hod. v areálu bývalého koupaliště ve Studénce, a že to bude mejdan roku, tak o tom prostě žádná!!!
Takže co nás čeká a nemine: den přivítáme prostřednictvím vystoupení místních talentovaných žáků a žáčků, tanečníků a tanečnic, ano těšit se můžete na místní organizace a spolky. Následující hodinka bude patřit těm nejmenším a všem, kteří mají rádi pohádky a neotřelý humor pražského divadla Krapet, kteří s sebou přivezou Příhody včelích medvídků. Opět za Vámi přijedou kamarádi, které již dobře znáte a máte je prostě rádi, takže i letos nebudou chybět Klauni na volné noze. No a co by to bylo za oslavy bez trochu – v našem případě hodně muziky: na tu pravou lení zábavu nás naladí kapelka Tulejbus, která se zrodila ve Studénce, ale má za sebou i vystoupení v rámci Colours of Ostrava. Pokračovat budeme ve velkém stylu. Od slovenských sousedů za námi dorazí Martin Harich, zpěvák, kterého můžete dobře znát jak z rádií, TV, ale také festivalových pódií.

A co večer? Ten bude patřit snad těm největším showmanům v Česku. Pro jejich vystoupení jsou typické originální kostýmy, taneční kreace, super show a především úžasná hudba, ano je to tak… jsou to oni. Večer nebude patřit nikomu jinému než hudební skupině MONKEY BUSINESS.

Ale to zdaleka není vše!!! Víme, že si rádi hrajete a jen tak dovádíte, takže ani letos nebudete ochuzeni o bláznivé zábavné atrakce. Po loňském nesmělém oťukávání si to i letos rozdáme v pravém nefalšovaném turnaji. Ano, ano, i letos si začutáte v LIDSKÉM STOLNÍM FOTBÁLKU. Turnaj to bude vskutku originální,
takže úkol zní jasně. Dejte dohromady 6 kamarádů a napište nám na mail rodek@sak-studenka.cz.

Během oslav dne města nebudou samozřejmě chybět oblíbené rukodělné dílničky pro děti, které zajistí rodinné centrum, prezentační stánek města Studénky a příspěvkové organizace SAK Studénka společně s TV Odra a chutné občerstvení. Ti, co mají rádi zvířátka, se můžou těšit na Jarošův statek a místní spolek včelařů.

Takže vzhůru do toho. My se těšíme a Vy? Tak nezapomeňte, v sobotu 16. června od 14:00 hod. v areálu bývalého koupaliště… DOBRÝ DEN, MĚSTO!!!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

 TV ODRA NADCHÁZEJÍCÍ AKCE