KAŽDÝ JSME AUTOREM SVÉHO ZDRAVÍ

 07/11/2017 17:00

 Městská knihovna

27/10/2017 14:22

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

V přednášce, která se koná v úterý 7. listopadu v 17:00 hod. v knihovně na sídlišti, se dozvíme, jaký je pohled na léčení z historického i dnešního hlediska. Kde jsou hranice moderní západní medicíny a hranice tzv. alternativní medicíny. Co všechno řadíme do alternativní medicíny a jak si vybrat, co je pro mne nejlepší. Jak se starat o své tělesné i duševní zdraví. Příklady a podrobnější vysvětlení některých léčebných přístupů jako kraniosakrální terapie, celostní terapie včetně diagnostiky z pohledu čínské medicíny, péče o duševní zdraví například metodou RUŠ.

Co to je kraniosakrální terapie?

Je to cesta ke zdraví. Je založena na celostním a individuálním přístupu k člověku. Je vhodná pro děti, dospělé i těhotné. Jedná se o jemnou dotykovou terapii prováděnou v oblečení vleže na zádech. Název je odvozen od krania – lebky a sacrum – křížové kosti, které jsou spojené páteří chránící míchu. Pomocí dotyků rukou na konkrétních bodech těla a jemného tlaku přenášeného do každé buňky se daří vrátit tělu jeho přirozené nastavení.

Co je to terapie metodou RUŠ?

Náš život se řídí programy, které jsme převzali od rodičů, vychovatelů, sourozenců a kamarádů nebo jsme si je díky svým myšlenkám vytvořili my sami. Nyní nám je život předkládá v podobě nechtěných zážitků a nepříjemných pocitů. Každý takový program se dá lehce, rychle a natrvalo „zrušit“. Jediné, co pro to musíte udělat, je přiznat si, že pravá příčina všech Vašich problémů, včetně zdravotních, leží ve Vaší hlavě.

„Terapie metodou RUŠ je určena pro všechny, kteří jsou rozhodnuti se svých problémů, starostí a zdravotních potíží zbavit, pro ty, kteří chtějí změnit svůj život k lepšímu a otočit jej směrem ke štěstí. Metoda je rychlá, jednoduchá a logická, Každá (ne)moc začíná v naší hlavě,“ říká přednášející Mgr. Eva Augste, která se nám představila v přednášce o genetice. Vstup je zdarma.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

 TV ODRA NADCHÁZEJÍCÍ AKCE