OSMIČKA V DĚJINÁCH ČESKÉHO STÁTU

 27/09/2018 17:00

 Zámecká zahrada a Dělnický dům

11/09/2018 14:58

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Stejně jako většina měst a vesnic v České republice, také my se připojujeme k oslavám stého výročí od založení samostatného českého státu. Na 27. září pro Vás připravujeme akci na zámku a zámecké zahradě.

Již v dopoledních hodinách zde budou společně soutěžit všechny základní školy ze Studénky. Děti budou rozděleny do skupin, které budou muset plnit různé vědomostní nebo fyzické úkoly spojené s významnými daty zakončenými osmičkou. Své odpovědi budou přednášet samotnému prezidentovi Tomáši G. Masarykovi, který bude nad celým dnem bedlivě dohlížet.

Zámecká zahrada bude poseta tematickými koutky zaměřenými na významné milníky v dějinách Československé i České republiky. Děti, ale v odpoledních hodinách také široká veřejnost, budou mít možnost dozvědět se, za jakých okolností vznikla Československá republika, jak vypadala práce policejních složek před 100 lety, co byla Mnichovská dohoda, Pražské jaro, Srpen 68 a další osudové události. Abychom si připomněli i sportovně významná data, nebude chybět rok 1998 a vítězství hokejistů na Zimních olympijských hrách v Naganu.

Odpolední program bude zahájen v 17 hodin, poté bude až do 21. hodiny v areálu zámku probíhat bohatý doprovodný program. Celý den bude zakončen velkolepě ve 21 hodin, a to videomapingem na čelní fasádu Zámku, který bude mapovat všechny významné události s datem zakončeným osmičkou.

thumbnail of 2018_9_27_osmicka

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

 TV ODRA NADCHÁZEJÍCÍ AKCE