Sedmá čakra

 19/02/2020 17:00

 Městská knihovna Studénka-sídliště

31/01/2020 11:56

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Sedmá čakra zahrnuje právo na informaci, právo na pravdu, právo na vzdělání a znalosti. Stejně důležitá jsou naše duchovní práva – právo na spojení s Božskostí, ať ji jako jednotlivci vnímáme a nazýváme jakkoliv. Sedmá čakra je nejvýše, nahoře uprostřed nad temenem hlavy a otvírá se nahoru. Je nejvyšším sídlem dokonalosti v člověku. Sedmou čakrou přijímáme kosmickou energii. Rozvíjením této čakry se uvolňují také poslední blokády v ostatních čakrách a jejich energie začínají kmitat na nejvyšších pro ně možných frekvencích. V sedmé čakře nedochází přímo k blokádám, může být pouze více či méně vyvinuta. To se může projevovat pocitem strachu, nejistoty, ztráty cíle apod. Symbol sahasrary představuje lotus tisíce květových lístků se znakem OM uprostřed. Podněcování této čakry umožňuje dosažení dokonalého vědomí, absolutního pochopení a štěstí, které odpojí člověka od pozemských starostí.

Sedmá čakra je místem, kde vstupujete do vysokonapěťové intuice a vizionářské energie. Učitelé, kteří byli schopni přispívat do naší celosvětové kultury, od Ježíše k Dalai Lámovi, Matce Tereze či Nelsonu Mandelovi, byli a jsou lidé, jejichž spojení srdce a mysli je zcela za lidskou energií. Jsou přímo napojeni na Božskou sílu. Sedmá čakra je naším duchovním konektorem a místem, odkud pokládáme ty nejhlubší otázky. Je velice důležité mít nějaký druh denního kontaktu s tímto božským zdrojem a vědomě se modlit.

Řeč těla: Naprosté zoufalství člověk vyjadřuje tím, že si položí ruce na temeno. Cítí, že mu chybí spojení se životem a je ztracen, chybí radost ze života, často uniká z reality, je otupělý, cítí se vyčerpaný, není schopen racionálně se rozhodnout. Tito lidé potřebují milující vedení, které by jim pomohlo světlo znovu získat. Lásku, lásku, lásku.

Přednáška se uskuteční v úterý 19. února v 17:00 hod. v knihovně na sídlišti. Přednáší Zdeněk Pícl, vstupné je 100 Kč.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

 TV ODRA NADCHÁZEJÍCÍ AKCE