CENA HEJTMANA KRAJE PRO MĚÚ

Významného úspěchu dosáhlo město Studénka v letošním roce v soutěži „Cena hejtmana kraje za společenskou odpovědnost za rok 2017“.

23/05/2018 9:41

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Soutěž, která se koná od roku 2008, je rozdělena do tří hlavních kategorií – podnikatelské subjekty, obce a organizace veřejného sektoru. Ty se dále člení podle počtu zaměstnanců nebo působnosti obcí.

Cílem soutěže je snaha podnítit firmy a obce Moravskoslezského kraje k aktivitám, které jsou prospěšné nejen pro ně samé, ale i pro jejich zaměstnance, obchodní partnery, klienty a veřejnost. 

Do letošního devátého ročníku této soutěže, kterou vyhlásila Rada Moravskoslezského kraje spolu s Radou kvality ČR, se přihlásila celá řada uchazečů o ocenění, a to jak podnikatelské subjekty, tak i obce a organizace veřejného sektoru.

Hodnotící komise u soutěžících posuzovala řadu sociálních, environmentálních i ekonomických ukazatelů. Zaměřila se mimo jiné na jejich vztah k okolí a jeho sociálním potřebám, podporu sociálně ohrožených skupin, handicapovaných i osob se změněnou pracovní schopností.

Vyhlášení výsledků soutěže se v letošním roce konalo v úterý 15. května 2018 v Dole Hlubina v Dolní oblasti Vítkovic, kde hejtman Moravskoslezského kraje prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc., předal „Cenu hejtmana kraje za společenskou odpovědnost za rok 2017“.

Slavnostního předávání cen se účastnil starosta města Lubomír Šobich, který společně s tajemníkem městského úřadu Mgr. Jiřím Moskalou, MPA, na tomto ceremoniálu zastupoval město Studénku, které v rámci Moravskoslezského kraje v kategorii obcí a měst s pověřeným obecním úřadem získalo třetí místo.

Mgr. Jiří Moskala, MPA
tajemník městského úřadu

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

 TV ODRA MOHLO BY SE VÁM LÍBIT