HOKEJ-Muži schytali v Porubě těžký direkt

POR-STU 10:3. Studénka podruhé v řadě na kolenou. Tvrdý direkt schytali hokejisté Studénky v 8. kole Krajské hokejové ligy. V Porubě prohráli vysoko 3:10.

03/11/2017 13:07

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Branky a nahrávky: 3. Ballner (Schwarz, Štěpán), 5. Černín (Gola P., Rosypka), 5. Chomič (Korec), 17. Gelnar (Ballner, Schwarz), 18. Buček (Rosypka, Gola P.), 27. Gelnar (Ballner), 34. Sysala (Chomič, Ščurek), 48. Buček (Vidlák, Zavadil), 52. Buček (Dvořák), 53. Ballner (Schwarz, Gola P.) – 10. Sochorek (Martinčík), 46. Bolek (Štubňa), 49. Štěpjak (Martinčík, Tomášek).

Vyloučení: 6:5. Využití: 2:1. V oslabení: 2:0. Rozhodčí: Pelc – Blaževič, Zicháček Diváci: 145. Střely na branku: 45:22  Průběh utkání: 3:0, 3:1, 7:1, 7:2, 8:2, 8:3, 10:3.

Ohlasy po utkání

Marek Pavlačka (HC RT TORAX Poruba “B”): Před zápasem jsme měli s trenérem menší obavy, protože Studénku jsme neznali a navíc oni získali z první pěti zápasů patnáct bodů, takže jsme věděli, že nás nečeká vůbec nic lehkého. Nám se ale podařil vstup do zápasu, kdy jsme už v páté minutě vedli 3:0 a dle toho se poté už odvíjel celý zápas. V první třetině jsme soupeře jasně přehrávali, ve druhé třetině jsme si to spíše již jen hlídali a poslední dvacetiminutovka už byl jen takový dojezd. Chtěli jsme hlavně, aby si zahráli všichni, takže jsme nechali hrát všechny čtyři pětky. Kluky jsme pochválili, protože odehráli vynikající zápas. Myslím, že jsme zaslouženě vyhráli a že nám po právu patří tři body.

Miroslav Pokorný (HC Studénka): V tomto zápase se už projevily problémy, které máme. Jsme bez ledu, bez tréninku, hrajeme pouze na třináct hráčů, protože máme hodně kluků zraněných, někteří mají pracovní povinnosti, další zase dovolenou. Už je to několikátý zápas, který hrajeme v takovém počtu. Podobně jako ve Frýdku-Místku, tak jsme ani v Porubě nezachytili začátek utkání, a jelikož jsme v minulém kole v Polárce hráli skoro celou jednu třetinu v oslabení, které jsme hráli zhruba na šest hráčů, tak si myslím, že se mohla v tomto duelu promítnout i menší únava. Dostali jsme sice „vylágoš“, ale i to k hokeji prostě patří. S hráči jsme si sedli, vyříkali si některé věci a musíme se zase stmelit tak, jako tomu bylo na začátku sezony. I takový výsledek ale může určitě mužstvo semknout. Jsme sice ve svízelné situaci, ale rozhodně nic nevzdáváme.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.