PERMONÍK V DĚLNICKÉM DOMĚ

V neděli 12. 11. se ve Studénce téměř po roce opět představil pěvecký soubor Permoník. Téměř 60 dětí zazpívalo divákům známe hity z českých i zahraničních muzikálů a filmů.

20/11/2017 14:58

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Během téměř dvouhodinového koncertu si diváci vyslechli písně z muzikálů jako jsou Starci na chmelu, Mamma Mia, Dracula nebo z velmi populární Sestry v akci. Pěvecký soubor se v Dělnickém domě představil už loni v prosinci. Od té doby se zúčastnil několika úspěšných koncertů nebo soutěží, a to i na mezinárodním poli.

 

Do konce roku čeká Permoník několik adventních koncertů převážně na severní Moravě. Ten nejbližší se koná 10. prosince v Ostravě-Zábřehu v kostele sv. Ducha. Poslední koncert v roce 2017 soubor předvede 22. prosince v Petřkovicích u Karviné. Pěvecký soubor funguje již 51 let. Za tuto dobu v něm je 6 druhů sborů, které vedou bývalí členové. Ti se zpěvem začali již v 6 letech. Věkový průměr zpěváků ve sboru je asi 16 let. Řada z nich s Permoníkem začala už v první třídě. Sbor se i nadále rozšiřuje a o nové a zajímavé koncerty tak určitě nebude nouze.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

 TV ODRA MOHLO BY SE VÁM LÍBIT