POŽÁR KAMIONU ZPŮSOBIL KOLONU NA DÁLNICI U STUDÉNKY

Požár polského tahače, který vezl 8 nových automobilů zablokoval dálnici kousek od sjezdu na Studénku.

07/11/2017 13:05

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

V pondělí ráno překvapil všechny řidiče jedoucí po dálnici ve směru na Olomouc požár polského kamionu. Ten na návěsu převážel celkem 8 osobních automobilů. Požár definitivně zničil čtyři z nich a páte částečně. Ostatní se hasičům podařilo zachránit.

„Operační středisko hasičů bylo o požáru, který byl viditelný stovky metrů, informováno v pondělí ráno po půl sedmé. Na 339. kilometr dálnice D1 ihned vyjely tři jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) – ze stanic Bílovec, Ostrava-Přívoz a Ostrava-Zábřeh, společně s nimi jednotka dobrovolných hasičů Studénka,“ uvedl Petr Kůdela, tiskový mluvčí HZS MS Kraje.

zdroj: HZS MSK

Proč auta začala hořet je předmětem vyšetřování. „Předběžná škoda byla odhadnuta na tři miliony korun. Hodnota hasiči uchráněného majetku byla také odhadnuta na tři miliony korun (tahač a tři vozidla Opel). Polský řidič vyvázl bez zranění,“ upřesňuje tiskový mluvčí HZS MS Kraje, Petr Kůdela. Dálnice z Ostravy ve směru na Olomouc byla uzavřena půl hodiny. Poté mohli řidiči projíždět v jednom jízdním pruhu. Vzhledem k příznivým povětrnostním podmínkám nemusel být uzavřen opačný jízdní pruh.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

 TV ODRA MOHLO BY SE VÁM LÍBIT