STUDÉNECKÝ ROCKFEST

Na bývalém koupališti proběhl rockový mini festival.

15/08/2018 10:34

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

O víkendu se areálem bývalého koupaliště nesly rockové riffy kytar a tvrdé muziky. Proběhl tam totiž první Studénecký rockfest. Během něj se představilo celkem 6 kapel. Festival zahájila Bílovecko – Studénecká formace Do it to Julia. 

Do ti to Julia

 

Jako druhá v pořadí se představila kapela ze Studénky Below The Mark. O půl deváté večer už přišli na řadu svého času legendární HC3. Trojice muzikantů připomněla návštěvníkům staré hity jako Inside nebo Oh my God. A právě HC3 přilákalo pod pódium nejvíce lidí.

  HC3

 

Po HC3 už přišli na řadu Emmett Brown. Směs tvrdé muziky, screamu a repu, rozproudila všechny příznivce tvrdé hudby. Konec jejich vystoupení ale narušil déšť. Ten měl taky za následek mírné zdržení programu. Public Relations, tak vystoupili asi o půl hodiny později oproti původnímu plánu. Déšť se podepsal také na návštěvnosti. Zhruba polovina lidí totiž z areálu odešla. Kapela sice neměla tak velkou podporu pod pódiem jako ostatní skupiny ale na jejich show se to nepodepsalo a ti co zbyli si užili mix rockové a elektronické hudby.

   Public Relations

 

Závěrečnou tečkou byla skupina Sækədʒəwiːə. Partička muzikantů hrající pod názvem, který nikdo nemohl přečíst a lidé se tak chodili ptát na bar. “Jak se čte ta poslední kapela?”, předvedla svůj um poslední hrstce návštěvníků. Škoda, protože charismatický hlas s kvalitní angličtinou a propracovaná hudba by si rozhodně zasloužila více pozornosti. 

    Sækədʒəwiːə

 

Celkově se první ročník Studéneckého rockfestu povedl. Do areálu dorazilo přes 350 lidí. A i přes počáteční problémy, jako byly dlouhé fronty na pivo a nakonec i déšť, hodnotila většina účastníků celou akci pozitivně. Organizátoři už teď plánují další ročník, ten by mohl nabídnout kvalitního headlinera a samozřejmě další méně známé kapely. Podobná akce se ve Studénce uskutečnila po několika letech a lidé byli očividně po rockové a metalové hudbě hladoví. Nezbývá než se nechat překvapit jaké muziky se příští rok v létě opět dočkáme.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

 TV ODRA MOHLO BY SE VÁM LÍBIT