STUDÉNECKÝ RUNNER – PODVEČERNÍ ZÁVOD POODŘÍM

Na běžce čekala 5,5 kilometrů dlouhá trasa Poodřím.

27/10/2017 15:42

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Studénecký Runner. To byl název běžeckého závodu, který se letos ve Studénce konal podruhé. Patnáctka běžců si změřila své síly na trase dlouhé 5,5 kilometrů. Její začátek byl u vlakového přejezdu na Šplíchově. Závodníci museli v podvečerních hodinách běžet přes louky, Pasečný most, Oderskou lávku a dále po hrázi mezi rybníky Kotvice a Kačák. Vrátit se museli opět k přejezdu odkud startovali.

Závod byl rozdělen na mužskou a ženskou kategorii. Mezi pány nejlépe dopadl Michal Vlček, který trať zvládl za 20 minut a 23 sekund. V kategorii žen zvítězila s časem 29 minut a 55 sekund Hana Plemeníková. Na všechny účastníky čekaly v cíli sportovní ceny. Reportáž z akce uvidíte na webu v pondělí 30. října.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.