VÁNOČNÍ STROM VE STUDÉNCE UŽ SVÍTÍ

Stánky, koledy, pohádka i Yevetta Blanarovičová. To vše jste mohli vidět 3. prosince na náměstí ve Studénce.

03/12/2017 22:04

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Už svítí. To byl název akce, kterou připravila SAK Studénka, příspěvková organizace. Náměstí ožilo už dnes ráno, od devíti hodin jste měli na trzích možnost projít si několik vánočních stánků na náměstí. První adventní odpoledne pak zpestřil kulturní program. Děti mohly vidět pohádku Nad Betlémem svítí hvězda v podání divadla Emilion a nechyběla ani netradiční kapela na chůdách neboli Andělská chůpela.

K dispozici bylo ve vestibulu městského úřadu také Ježíškovo studio TV Odra, kde mohly děti na kameru vyslovit svá přání, případně popřát svým blízkým k příjemnému prožití svátků. Děti mohly také napsat přání Ježižkovi, které pak uvázali na balónek a při rozsvícení vánočního stromu vypustili do vzduchu.

Hlavním hostem nedělního večera byla zpěvačka, herečka a moderátorka Yvetta Blanarovičová. Ta do Studénky přijela zazpívat několik vánočních a pohádkových písní. Na pódiu se k ní přidalo také několik dětí. V 18 hodin proběhlo slavnostní rozsvícení vánočního stromu. To spolu s Yvettou Blanarovičovou odstartovali také ředitelka SAK Studénka Hana Maiwaelerová a místostarosta Petr Odchodnický.

Jak to o první adventní neděli na náměstí vypadalo, uvidíte ve vysílání televize Odra a na internetu už zítra v nekomentovaném sestřihu.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

 TV ODRA MOHLO BY SE VÁM LÍBIT